Керуючий партнер Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина» виступила на VI Практичній конференції «Приватна медицина: реалії практики»

?????????????

«Точки напруженості» в діяльності приватних медичних закладів: правові рішення» – такою була тема доповіді керуючого партнера Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина» адвоката Радмили Гревцової на VI Практичній конференції «Приватна медицина: реалії практики»

Р. Гревцова звернула увагу на юридичні ризики, що виникають у відносинах приватних медичних закладів з пацієнтами, з працівниками, а також на «точки напруженості» у регуляторній сфері та поділилася практичним досвідом правових рішень розглянутих проблем.

VI Практична конференція «Приватна медицина: реалії практики» стала однією з ключових подій Днів приватної медицини, що відбулися 20 квітня 2016 року в рамках V Ювілейного Міжнародного Медичного Конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України». Організаторами конференції виступили Компанія LMT та журнал «Практика управління медичним закладом», а учасниками – близько двох сотень представників приватної медицини.

 

© 2015 YURKRAFT MEDICAL