Керуючий партнер Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина» Радмила Гревцова провела практичний семінар «Правові питання у діяльності закладів охорони здоров’я»

Семинар для лікарів_10 листопада

10 листопада 2016 року керуючий партнер Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина» Радмила Гревцова провела практичний семінар «Правові питання у діяльності закладів охорони здоров’я». У заході, організованому компанією МЦФЕР, взяли участь керівники та юрисконсульти медичних закладів усіх форм власності не тільки з Києва, а і з багатьох областей.

На семінарі були розглянуті: правовий статус закладу охорони здоров’я та його керівника; права і обов’язки пацієнтів та медичних працівників; інформація і документація в закладі охорони здоров’я; умови правомірності медичного втручання; «юридичний вимір» якості медичної допомоги (послуг) та інші блоки питань, що виникають у відносинах закладу охорони здоров’я з пацієнтами, з працівниками цих закладів, із державними органами тощо.

Уся інформація була широко проілюстрована прикладами з практики, яких за багато років роботи доповідача у цій сфері накопичилося чимало.

Слідкуйте за анонсами наступних семінарів Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина» та її партнерів!

© 2015 YURKRAFT MEDICAL