3 грудня 2015 року відбулася низка заходів, присвячених питанням права і оподаткування діяльності приватних медичних закладів

3 грудня 2015 року в м. Києві відбулися бріф-семінари, присвячені правовим і податковим питанням приватної медицини:

  • Бріф-семінар «Інформація і документація у діяльності медичного закладу: правові аспекти» та
  • Бріф-семінар «Оподаткування діяльності приватних медичних закладів: правові аспекти».

У бріф-семінарах взяли участь власники і керівники та головні бухгалтери приватних закладів охорони здоров’я. Вони отримали можливість почути результати аналізу «підводних каменів» законодавства і практики його застосування та отримати поради, перевірені практикою.

На бріф-семінарі «Інформація і документація у діяльності медичного закладу: правові аспекти» учасники дізналися більше про інформацію для пацієнта та інформацію про пацієнта, вимоги до інформування пацієнта, організаційно-розпорядчу, медичну і медико-правову документацію медичного закладу, особливості електронного обігу документів у закладі охорони здоров’я та інші актуальні питання.

Виступи доповідачів бріф-семінару “Оподаткування діяльності приватних медичних закладів: правові аспекти” охопили “точки напруженості” щодо оподаткування послуг з охорони здоров’я податком на додану вартість та податком на прибуток підприємств, підстави і порядок проведення перевірок платників податків, правила поведінки під час перевірок, юридичну відповідальність за податкові правопорушення та способи захисту прав і законних інтересів платників податків.

Організатором бріф-семінарів виступила Консалтингова компанія “Юркрафт Медицина” за участі партнерів та юристів компанії.

 

© 2015 YURKRAFT MEDICAL