(Українська) Керуючий партнер Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина» Радмила Гревцова провела практичний семінар «Правові питання у діяльності закладів охорони здоров’я»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Семинар для лікарів_10 листопада

10 листопада 2016 року керуючий партнер Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина» Радмила Гревцова провела практичний семінар «Правові питання у діяльності закладів охорони здоров’я». У заході, організованому компанією МЦФЕР, взяли участь керівники та юрисконсульти медичних закладів усіх форм власності не тільки з Києва, а і з багатьох областей.

На семінарі були розглянуті: правовий статус закладу охорони здоров’я та його керівника; права і обов’язки пацієнтів та медичних працівників; інформація і документація в закладі охорони здоров’я; умови правомірності медичного втручання; «юридичний вимір» якості медичної допомоги (послуг) та інші блоки питань, що виникають у відносинах закладу охорони здоров’я з пацієнтами, з працівниками цих закладів, із державними органами тощо.

Уся інформація була широко проілюстрована прикладами з практики, яких за багато років роботи доповідача у цій сфері накопичилося чимало.

Слідкуйте за анонсами наступних семінарів Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина» та її партнерів!

© 2015 YURKRAFT MEDICAL